top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zrównoważony rozwój i aktywność społeczna. Zdalne spotkanie sieciujące o regionie

Zaktualizowano: 9 lut

Dnia 10 maja 2023 roku, na platformie Google Meet, odbyło się zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące, które rzucało światło na tematy związane z regionem i aktywnością społeczną młodzieży. W ramach projektu "SieciujMY się", spotkanie prowadził pan Damian Kasprzycki, członek organizacji, który dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz roli młodzieży w aktywności społecznej.

Pan Damian Kasprzycki, będący przewodnikiem tego zdalnego spotkania, skupił się na kluczowych kwestiach związanych z zrównoważonym rozwojem lokalnego regionu. Omówił istotę znalezienia równowagi pomiędzy rozwojem ekonomicznym a ochroną środowiska, zaznaczając, że to właśnie młodzi ludzie są kluczowi w tworzeniu inicjatyw wspierających te cele.

Podczas spotkania zwrócił uwagę na konieczność angażowania się młodzieży w aktywność społeczną, prezentując różne formy zaangażowania oraz przykłady udanych projektów społecznych prowadzonych przez młodzież w regionie. Aktywność uczestników nie pozostawiała wątpliwości co do zainteresowania i zaangażowania społeczności w tematykę poruszaną na spotkaniu. Dyskusja była dynamiczna, a pytania oraz wymiana doświadczeń dodawały jej głębi i praktycznego kontekstu.

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące stanowiło cenne źródło inspiracji, wiedzy i dialogu, co może przyczynić się do bardziej efektywnego działania społeczności lokalnej w kierunku zrównoważonego rozwoju i budowania aktywnej społeczności. Inicjatywy takie, jak ta, kierowane przez zaangażowanych liderów, są kluczowe dla tworzenia lepszego i zrównoważonego jutra.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page