top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie odkrywające potencjał regionu


Dnia 27 marca 2023 r. odbyło się zdalne spotkanie na platformie Google Meet, zorganizowane w ramach projektu "SieciujMY się". Inicjatywa ta, skupiona na rozwijaniu potencjału regionu i aktywności społecznej młodzieży, była prowadzona przez Prezesa organizacji, Pana Krystiana Szkodę.

Spotkanie pod przewodnictwem Pana Szkody rozpoczęło się od zainicjowania dyskusji na temat lokalnych wyzwań i inicjatyw, które podejmowane są w regionie. Uczestnicy spotkania mieli szansę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat aktywności społecznej, potrzeb społeczności lokalnej oraz szans na współpracę między młodymi ludźmi.

Zdalna formuła spotkania okazała się efektywnym narzędziem do rozwijania społecznej świadomości oraz integracji młodzieży w kontekście regionalnym. Pan Krystian Szkoda stworzył platformę sprzyjającą aktywnej dyskusji i wymianie pomysłów. To spotkanie przyczyniło się do wzmocnienia społeczności młodych ludzi, zaznaczając się jako forum, gdzie różnorodne perspektywy i pomysły są mile widziane.

Uczestnicy spotkania, wykazując dużą aktywność, zadawali pytania, dzielili się swoim doświadczeniem oraz prezentowali różnorodne spojrzenia na temat aktywności społecznej w regionie. Zdalna platforma umożliwiła dostęp do wiedzy i perspektyw różnych uczestników, co z pewnością wpłynęło na różnorodność dyskusji.

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące okazało się ważnym wydarzeniem w ramach projektu "SieciujMY się". Inicjatywa ta otworzyła nowe możliwości dla młodych ludzi z regionu, umożliwiając im aktywny udział w kształtowaniu społeczności lokalnej. Dyskusje i wymiana pomysłów podczas tego spotkania są jednym z kroków w budowaniu silniejszej i bardziej zintegrowanej społeczności młodych liderów.
0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page