top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie o przyszłości naszego regionu


W dniu 19 lipca 2023 r. odbyło się zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące na platformie Google Meet, zorganizowane w ramach projektu "SieciujMY się". Celem tego szkolenia było skupienie się na tematach związanych z naszym regionem oraz aktywnością społeczną młodzieży. Spotkanie poprowadził Alex Szczyrba, członek organizacji, który przybliżył uczestnikom bogactwo historii, kultury i wyzwań, jakie stoją przed naszym regionem.

Pan Szczyrba, w trakcie spotkania, ukazał uczestnikom historię naszego regionu, eksponując jednocześnie jego kulturowe dziedzictwo. Zwrócił uwagę na unikalne cechy społeczności lokalnej oraz podkreślił istotność zachowania dziedzictwa kulturowego jako fundamentu tożsamości mieszkańców. Jednakże, nie skupiając się wyłącznie na przeszłości, prowadzący przeniósł uczestników w świat współczesnych wyzwań.

W trakcie dyskusji poruszono aktualne tematy społeczno-ekonomiczne, z którymi region może się mierzyć. Zatrudnienie, edukacja, infrastruktura - to kwestie wymagające troski i zaangażowania społecznego. Pan Szczyrba, zdając sobie sprawę z roli młodych ludzi w kreowaniu przyszłości, skoncentrował się na kluczowej roli, jaką młodzież może odegrać w rozwoju regionu.

Uczestnicy aktywnie włączyli się w dyskusję, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanych z regionem. Różnorodność propozycji rozwiązań dla lokalnych wyzwań świadczyła o zaangażowaniu i determinacji młodych liderów. Omawiano również kwestie związane z budowaniem więzi społecznych, co jest kluczowym elementem trwałego rozwoju społeczności.

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące okazało się nie tylko platformą do wymiany myśli, ale także miejscem inspiracji i mobilizacji do działań. Działania podejmowane na lokalnym poziomie z pewnością wpłyną pozytywnie na przyszłość naszego regionu, kształtując go z myślą o kolejnych pokoleniach. 0 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


bottom of page