top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie o innowacjach społecznych w regionie


Dnia 26 czerwca 2023 r. odbyło się zdalne spotkanie na platformie Google Meet, zorganizowane w ramach projektu "SieciujMY się". Celem tego szkolenia było skupienie się na tematach związanych z regionem oraz aktywnością społeczną młodzieży. Spotkanie, które poprowadził członek organizacji, Patryk Kos, okazało się inspirującym forum dla wymiany myśli na temat innowacji społecznych.

Pan Patryk Kos podzielił się z uczestnikami spotkania przykładami innowacyjnych projektów społecznych realizowanych przez młodzież w regionie. Jego prezentacja skupiła się na wpływie takich inicjatyw na rozwój społeczności lokalnej, zwracając uwagę na stymulowanie aktywności młodych ludzi i skuteczne rozwiązywanie lokalnych problemów.

Wartościowy akcent położono na rozwój technologiczny i cyfryzację, jako kluczowe elementy wpływające na aktywność społeczną. Pan Kos omówił, w jaki sposób nowoczesne narzędzia mogą być wykorzystane do promowania działań społecznych, koordynowania projektów oraz budowania społeczności online. Przykłady z praktyki ilustrowały, jak technologia może być sprzymierzeńcem młodych liderów w realizacji ich misji społecznych.

Uczestnicy spotkania aktywnie brali udział w dyskusji, kierując pytania dotyczące poruszanych tematów i dzieląc się własnymi doświadczeniami. Rozmawiano o wyzwaniach stojących przed młodzieżą angażującą się w aktywność społeczną, a także o możliwościach współpracy między różnymi organizacjami i społecznościami.

Spotkanie online, udowodniło, że zdalna forma komunikacji może być skutecznym narzędziem dla organizacji społecznych. Inspirujące prezentacje i aktywna dyskusja przyczyniły się do wzbogacenia wiedzy uczestników na temat innowacyjnych działań społecznych w regionie. 0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page