top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące o roli samorządu terytorialnego

Dnia 25 sierpnia 2023 r. odbyło się wyjątkowe spotkanie online, które zgromadziło 38 aktywistów z różnych stowarzyszeń z terenu województwa świętokrzyskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych w formie zdalnej na platformie Google Meet. Poprowadził je doświadczony prelegent, Pan Patryk Kos, który z pasją omawiał zagadnienia związane z funkcjonowaniem samorządów terytorialnych. 

Jednym z kluczowych punktów prezentacji był nacisk na znaczenie aktywności obywatelskiej oraz współpracy z samorządem w kontekście inicjatyw społecznych i realizacji projektów na poziomie lokalnym. Patryk Kos podkreślił, że tylko poprzez współdziałanie społeczeństwa i samorządów można skutecznie wpływać na rozwój lokalnej społeczności.

Spotkanie miało charakter interaktywny, co umożliwiło uczestnikom zadawanie pytań, dzielenie się swoimi doświadczeniami oraz nawiązywanie kontaktów sieciowych. Dyskusje skupiły się nie tylko na teoretycznych aspektach roli samorządu terytorialnego, ale także na praktycznych aspektach współpracy między organizacjami pozarządowymi a samorządami.

Spotkanie online okazało się doskonałą okazją do integracji środowiska NGO oraz wymiany spostrzeżeń na temat współpracy z samorządami. Uczestnicy wyrazili ogromne zadowolenie z tematów poruszanych przez prelegenta, uznając spotkanie za inspirujące i wartościowe z punktu widzenia poszerzenia wiedzy na temat roli samorządu terytorialnego. Dla wielu młodych aktywistów było to również doskonałe forum do wymiany doświadczeń i poglądów. 2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page