top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące o regionie. Wspieranie aktywności młodzieży

Dnia 7 sierpnia 2023 roku na platformie Google Meet odbyło się zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące zorganizowane w ramach projektu "SieciujMY się". Wydarzenie, prowadzone przez członka organizacji, Damiana Kasprzyckiego, miało na celu skupienie uwagi na dziedzictwie kulturowym regionu oraz promowaniu aktywności społecznej młodzieży.

Pan Damian Kasprzycki, poprowadził uczestników przez świat dziedzictwa kulturowego regionu, przybliżając unikalne tradycje, wydarzenia historyczne i sztukę lokalną. Podczas spotkania podkreślał znaczenie zachowania i promowania tych wartości dla tożsamości społeczności. 

Głównym tematem dyskusji było zaangażowanie młodzieży w rozwijanie aktywności społecznej na terenie regionu. Pan Kasprzycki przedstawił inspirujące projekty prowadzone przez młodych liderów, podkreślając rolę, jaką młodzi ludzie mogą odegrać w tworzeniu pozytywnych zmian w społeczności. Zachęcał również uczestników do zaangażowania się w inicjatywy społeczne, widząc w nich potencjał do budowy lepszego jutra.

Zdalne spotkanie okazało się skutecznym środkiem komunikacji, umożliwiającym interakcję i wymianę pomysłów pomimo odległości. Uczestnicy aktywnie włączali się w dyskusję, dzieląc się swoimi pomysłami dotyczącymi aktywności społecznej oraz przypominając o lokalnych inicjatywach, które przyczyniają się do rozwoju społeczności.

Rozmawiano również o wyzwaniach, przed którymi stoi młodzież w regionie, a także o możliwościach współpracy na rzecz rozwoju społecznego. Spotkanie nie tylko dostarczyło cennych informacji, ale także stanowiło forum do nawiązywania nowych kontaktów i budowania sieci współpracy. Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące nie tylko rozjaśniło dziedzictwo kulturowe regionu, ale także ukierunkowało młodzież na aktywność społeczną, widząc w niej klucz do dalszego rozwoju i wzmacniania społeczności lokalnej.0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page