top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące o regionie


Dnia 23 lutego 2023 r. odbyło się zdalne spotkanie, które zgromadziło młodzież zainteresowaną tematami związanymi z regionem i aktywnością społeczną. Spotkanie, zorganizowane w ramach projektu "SieciujMY się", było miejscem inspirującej dyskusji i wymiany pomysłów. Prowadzącym wydarzenie był Pan Patryk Kos, członek organizacji, który skupił się na lokalnych wyzwaniach oraz inicjatywach podejmowanych w regionie.

Spotkanie rozpoczęło się od inicjatywy Pana Kos, który zapoczątkował rozmowę na temat istniejących wyzwań społecznych oraz projektów realizowanych w lokalnym regionie. Tematy poruszone podczas dyskusji obejmowały różnorodne aspekty aktywności społecznej, od wspierania potrzeb lokalnej społeczności po możliwości efektywnej współpracy młodych liderów.

Uczestnicy aktywnie brali udział w dyskusji, dzieląc się własnymi doświadczeniami i pomysłami dotyczącymi projektów społecznych. Podczas spotkania Pan Kos podkreślał znaczenie budowania sieci kontaktów i współpracy między młodymi ludźmi. Wspólnie poszukiwano rozwiązań na lokalne wyzwania, stawiano pytania dotyczące innowacyjnych podejść i analizowano, w jaki sposób młodzi liderzy mogą przyczynić się do pozytywnych zmian w regionie.

Spotkanie dyskusyjno-sieciujące stanowiło znaczący krok w kierunku budowania społeczności młodych liderów z myślą o tworzeniu pozytywnych zmian na lokalnym poziomie. Integracja, wymiana pomysłów i wspólna refleksja nad lokalnymi kwestiami stanowiły istotny wkład w rozwój społeczny regionu.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page