top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące o regionie 


W dniu 5 kwietnia 2023 r. na platformie Google Meet odbyło się zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące, które wniosło cenne spojrzenie na tematy związane z regionem i aktywnością społeczną młodzieży. To inicjatywa zorganizowana w ramach projektu "SieciujMY się", której celem było skupienie uwagi na roli, jaką młodzi ludzie mogą odgrywać w kształtowaniu lokalnej społeczności.

Spotkanie, prowadzone przez Pana Alexa Szczyrbę – aktywnego członka organizacji. Otwarto dyskusję odnoszącą się do potencjału młodzieży w wpływaniu na rozwój regionu. Pan Szczyrba skupił uwagę na możliwościach zaangażowania młodych ludzi w projekty społeczne, zachęcając do wspólnej inicjatywy w rozwiązywaniu lokalnych problemów. Prelegent podkreślił również kluczową rolę innowacyjnych metod edukacyjnych, przedstawiając inspirujące projekty edukacyjne skierowane do młodzieży, wspierające rozwój umiejętności społecznych i kreatywności.

Spotkanie nie tylko dostarczyło inspiracji, ale także stanowiło wartościowe forum do wymiany myśli i doświadczeń związanych z lokalnym zaangażowaniem społecznym. Uczestnicy, z różnych środowisk i dziedzin, aktywnie brali udział w dyskusji, dzieląc się swoimi doświadczeniami i pomysłami dotyczącymi aktywności społecznej w regionie. W ramach debaty pojawiały się konkretne propozycje działań, a także omawiano wyzwania związane z mobilizacją społeczności lokalnej. Zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące nie tylko dostarczyło cennych refleksji, ale także stanowiło krok naprzód w budowaniu wspólnoty zainteresowanej lokalnym zaangażowaniem społecznym.0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page