top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Zdalne Spotkanie Dyskusyjne dla Działaczy NGO z województwa świętokrzyskiego

Dnia 7 lipca 2023 r. Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych zorganizowało zdalne spotkanie dla działaczy NGO w województwie świętokrzyskim. Wirtualne wydarzenie, które zgromadziło 36 uczestników, odbyło się na platformie Google Meet i było prowadzone przez pana Damiana Kasprzyckiego.

Podczas spotkania, Pan Kasprzycki skoncentrował się na kluczowych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych. Prelegent poruszył strategie efektywnego działania NGO, pozyskiwanie funduszy, budowanie partnerstw oraz skuteczną komunikację społeczną. Dodatkowo przedstawił inspirujące przykłady udanych projektów i inicjatyw, mających na celu pobudzenie kreatywności i zaangażowania uczestników.

Spotkanie wirtualne miało interaktywny charakter, co pozwoliło uczestnikom na zadawanie pytań i dzielenie się własnymi doświadczeniami. Pomimo odległości fizycznej, platforma Google Meet stworzyła sprzyjające warunki do swobodnej dyskusji, wspierając aktywność uczestników.

Uczestnicy wyrazili zadowolenie z wartościowych informacji przekazanych przez prelegenta, a także podkreślili korzyści z możliwości nawiązania nowych kontaktów z innymi działaczami NGO. Wieloaspektowa dyskusja poruszająca tematy związane z codzienną pracą organizacji pozarządowych okazała się inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page