top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Wydarzenie integracyjne dla dzieci i młodzieży w Sadowiu


Dnia 13 sierpnia 2023 roku w Sadowiu Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z lokalna młodzieżą z Sadowia zorganizowało wydarzenie integracyjne, skierowanego zarówno do dzieci, jak i młodzieży. Przy remizie strażackiej dzieci i młodzież miały okazję do wspólnej zabawy oraz rozwijania umiejętności społecznych.

Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia było stworzenie otwartej przestrzeni, gdzie dzieci i młodzież mogły swobodnie dzielić się myślami, rozmawiać na tematy społeczne, lokalne inicjatywy oraz kwestie kulturowe. Spotkanie miało miejsce przy remizie strażackiej w Sadowiu. 

Różnorodne formy interakcji, zorganizowane podczas wydarzenia, sprzyjały budowaniu relacji między uczestnikami. Poprzez wspólne zabawy, gry i rozmowy, młodzież z Opatowa i okolic miała okazję doświadczyć wspólnego działania, co przyczyniło się do rozwijania umiejętności współpracy w grupie. Podczas wydarzenie gry i zabawy poprowadziły animatorki, które był wolontariuszkami Stowarzyszenia.

Firma Biuro Turystyczne Dartur Dariusz Bińczak, zapewniając catering, dodatkowo wzbogaciła atmosferę spotkania, oferując uczestnikom regionalne potrawy oraz poczęstunek. 
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

تعليقات


bottom of page