top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie "Wolontariat Młodzieżowy: Wpływ na Przyszłość"

Dnia 18 grudnia 2023 r. miało miejsce szkolenie "Wolontariat Młodzieżowy: Wpływ na Przyszłość". Organizowane w formie zdalnej na platformie Google Meet, spotkanie przyciągnęło uwagę 22 uczestników, którzy poszukują wiedzy na temat roli wolontariatu w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Poprowadził je doświadczony szkoleniowiec i Prezes Stowarzyszenia, Pan Patryk Kos, a inicjatorem przedsięwzięcia było stowarzyszenie, we współpracy z firmą Catan sp. z o.o.

Celem szkolenia było przekazanie młodym uczestnikom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale również praktycznych umiejętności, które odgrywają kluczową rolę zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W dynamicznej atmosferze zdalnego spotkania, Pan Patryk Kos dzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą, ukazując młodym ludziom potencjał, jaki kryje się w wolontariacie.

Szkolenie wyróżniało się kompleksowością podejścia, skupiając się na kilku kluczowych obszarach. Uczestnicy zdobyli konkretne umiejętności społeczne, które przekładają się na rozwój osobisty. Poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniu, młodzi ludzie zyskali pewność siebie, umiejętność skutecznej komunikacji oraz zdolność efektywnej pracy w zespole.

Spotkanie ukazało uczestnikom, jakie konkretne korzyści przynosi uczestnictwo w wolontariacie dla ich przyszłej kariery zawodowej. Pan Kos przybliżył znaczenie umiejętności zdobywanych podczas działań wolontariackich, podkreślając, że są one cenione przez pracodawców. Uczestnicy dowiedzieli się, jak zaangażowanie społeczne w młodym wieku może wpływać na rozwój ich ścieżki zawodowej.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu “Młodzi w Sferze Działalności Społecznej”. W wydarzeniu wzięło udział 22 osoby, które były członkami stowarzyszenia oraz osobami z zewnątrz zainteresowanymi tematem szkolenia.
3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page