top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie ”Rozwijanie Kompetencji Interpersonalnych”

Szkolenie ”Rozwijanie Kompetencji Interpersonalnych”. Klucz do Skutecznej Działalności Społecznej

Dnia 11 maja 2023 r. odbyło się szkolenie "Rozwijanie Kompetencji Interpersonalnych", zorganizowane zdalnie na platformie Google Meet, we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. Szkolenie poprowadził doświadczony szkoleniowiec, Pan Patryk Kos.

Celem tego szkolenia było nie tylko dostarczenie teoretycznej wiedzy, lecz przede wszystkim rozwijanie umiejętności interpersonalnych, kluczowych w kontekście efektywnej pracy społecznej i współpracy z innymi ludźmi. Pan Patryk Kos skoncentrował się na kluczowych aspektach komunikacji interpersonalnej, podkreślając znaczenie efektywnego przekazywania informacji i rozwijania umiejętności rozwiązywania konfliktów. Szkoleniowiec dzielił się technikami negocjacyjnymi, pomagając uczestnikom unikać sporów i kierować się ku konstruktywnym rezultatom. Szkolenie rzuca także światło na kluczową rolę kompetencji interpersonalnych w obszarze pracy społecznej, podkreślając ich znaczenie zarówno w kontekście działań organizacyjnych, jak i relacji z beneficjentami oraz współpracownikami.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej" i zgromadziło 19 osób, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale również osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia.1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page