top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. "Zarządzanie czasem w aktywizmie społecznym"


W dniu 1 sierpnia 2023 r. nasze stowarzyszenie, Ogólnopolska Federacja Młodych (OFM) we współpracy z renomowaną firmą Catan sp. z o.o., zorganizowało wyjątkowe szkolenie online, skierowane do aktywistów i pasjonatów zaangażowanych w działalność społeczną. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej na platformie Google Meet, umożliwiając pełną interakcję i wymianę doświadczeń. Inspirujące zajęcia poprowadził doświadczony szkoleniowiec, Pan Damian Kasprzycki.

Celem szkolenia było wprowadzenie uczestników w tematykę efektywnego zarządzania czasem, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów związanych z aktywizmem społecznym. Pan Kasprzycki skupił się na analizie czasu, identyfikacji priorytetów oraz celów w kontekście działań aktywistycznych. Uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności planowania działań, uwzględniając specyfikę aktywności społecznej. Szkolenie obejmowało także eliminację czynników marnotrawiących czas, co przyczyniło się do zwiększenia efektywności działań aktywistycznych.

Podsumowaniem intensywnego dnia była prezentacja kluczowych koncepcji oraz wskazanie praktycznych kroków, które uczestnicy mogą zastosować w swojej codziennej aktywności społecznej. Szkolenie dostarczyło uczestnikom narzędzi do efektywnego kierowania grupami, co ma istotne znaczenie dla roli liderów w społecznościach lokalnych.

Dzięki zdobytym umiejętnościom, uczestnicy są teraz lepiej przygotowani do planowania i realizacji kampanii społecznych. Wydarzenie stanowiło integralną część projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". w spotkaniu wzięło udział 20 osób, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale również osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia. 

1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments


bottom of page