top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. “Sztuka Negocjacji w Działaniach Społecznych”

Dnia 17 lipca 2023 r. odbyło się szkolenie zatytułowane "Sztuka Negocjacji w Działaniach Społecznych". Spotkanie odbyło się w formie zdalnej, na platformie Google Meet, a całość poprowadził doświadczony szkoleniowiec, Pan Patryk Kos, we współpracy z firmą Catan sp. z o.o.

Celem szkolenia było przekazanie uczestnikom sztuki skutecznych negocjacji, ze szczególnym uwzględnieniem działań społecznych. Pan Patryk Kos w sposób klarowny przedstawił cel szkolenia, koncentrując się na istocie efektywnej komunikacji w procesie negocjacji, uwzględniając różnorodność uczestników.

Uczestnicy zdobyli niezbędną wiedzę na temat kluczowych zasad i technik skutecznych negocjacji w kontekście działań społecznych. Szkolenie poświęcone było również strategiom rozwiązywania konfliktów społecznych przy wykorzystaniu umiejętności negocjacyjnych. Prowadzący podkreślił wartość sztuki negocjacji jako narzędzia do efektywnego planowania i realizacji projektów społecznych.

Szczególną uwagę skupiono na idei dążenia do rozwiązań korzystnych dla wszystkich stron zaangażowanych w działania społeczne. Umiejętności negocjacyjne, które uczestnicy zdobyli, stanowią nie tylko klucz do lepszego planowania i koordynacji projektów, ale również do skuteczniejszej współpracy z partnerami i społecznością lokalną. Zastosowanie zasad tworzenia korzystnych rozwiązań wpłynie na jakość komunikacji społecznej, co jest istotne w kontekście skierowanych do społeczności lokalnych inicjatyw.

Szkolenie było integralną częścią projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". Wzięło w nim udział 19 osób, które były zarówno członkami naszego stowarzyszenia, jak i osobami spoza organizacji, zainteresowanymi tematem szkolenia.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page