top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. "Rozwijanie Umiejętności Organizacji Wydarzeń Społecznych" 

Szkolenie pn. "Rozwijanie Umiejętności Organizacji Wydarzeń Społecznych" 

Dnia 12 października 2023 r. odbyło się szkolenie online na platformie Google Meet, które zorganizowało nasze stowarzyszenie we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. Spotkanie zostało poprowadzone przez doświadczonego szkoleniowca, Pana Damiana Kasprzyckiego.

Celem szkolenia było przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego planowania, promocji i realizacji różnorodnych wydarzeń społecznych. Głównym celem było rozwinięcie umiejętności umożliwiających skuteczne angażowanie społeczności oraz tworzenie atrakcyjnych i zorganizowanych wydarzeń.

Prowadzący, Pan Damian Kasprzycki, skoncentrował się na przedstawieniu podstawowych zagadnień związanych z planowaniem wydarzeń społecznych. Omówił ważność logistyki, promocji i marketingu w kontekście organizacji wydarzeń. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat efektywnego wykorzystywania zasobów ludzkich oraz strategii promocji wydarzeń społecznych i mediów społecznościowych.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób skutecznie szkolić i koordynować wolontariuszy, budując z nimi efektywną współpracę. Praktyczne wskazówki dotyczące oceny efektywności wydarzenia i doskonalenia procesów organizacyjnych pozwoliły na zrozumienie, jak skutecznie zarządzać różnymi aspektami organizacji wydarzeń społecznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, uczestnicy szkolenia poszerzyli umiejętności z zakresu planowania, koordynacji i zarządzania różnymi aspektami wydarzeń społecznych. Otrzymali narzędzia do efektywnego zarządzania wolontariuszami, co przyczyni się do sprawnego przebiegu przyszłych wydarzeń i budowania silnych społeczności wolontariackich. Szkolenie umożliwiło także uczestnikom skuteczną dokumentację i ocenę wydarzenia, co jest kluczowe dla doskonalenia procesów organizacyjnych w przyszłości.

Wydarzenie było częścią projektu “Młodzi w Sferze Działalności Społecznej”, w którym wzięło udział 22 osoby, zarówno członkowie stowarzyszenia, jak i zewnętrzni uczestnicy zainteresowani tematem szkolenia.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page