top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. “Rozwój Kompetencji Społecznych: Liderstwo i Przemawianie Publiczne” 


Dnia 17 sierpnia 2023 r. odbyło się wyjątkowe szkolenie pod nazwą "Rozwój Kompetencji Społecznych: Liderstwo i Przemawianie Publiczne". Spotkanie miało formę stacjonarną i odbyło się w wynajętym lokalu przez firmę Catan sp. z o.o. Szkolenie prowadził doświadczony szkoleniowiec, Pan Krystian Szkoda, a organizatorem było nasze stowarzyszenie we współpracy z wymienioną firmą.

Celem szkolenia było wszechstronne rozwijanie kompetencji społecznych, ze szczególnym naciskiem na liderstwo i umiejętności przemawiania publicznego. Pan Krystian Szkoda przedstawił uczestnikom główny cel szkolenia, podkreślając kluczową rolę etyki i wartości w kontekście aktywizmu społecznego. Uczestnicy zostali wprowadzeni w świat podstawowych zasad etyki, ze szczególnym uwzględnieniem ich znaczenia dla działań aktywistycznych.

Szkolenie skoncentrowało się na identyfikacji i definiowaniu wartości, które kierują aktywistami oraz wpływają na kształtowanie działań społecznych. Analizowano rzeczywiste przypadki i dylematy etyczne związane z aktywizmem społecznym, co pozwoliło uczestnikom na poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania. Podkreślono, jak wartości jednostkowe i zbiorowe wpływają na budowanie silnych i zrównoważonych społeczności.

Uczestnicy nie tylko zdobyli dogłębną wiedzę na temat etyki i wartości w aktywizmie społecznym, ale również rozwijali umiejętności analizy i podejmowania decyzji etycznych. Szkolenie skupiło się na budowaniu większej świadomości odpowiedzialności społecznej w kontekście zaangażowania jednostki. Zdobytą wiedzę uczestnicy mogą zastosować w budowaniu otwartego dialogu społecznego, zrozumienia różnych perspektyw i wspólnego tworzenia rozwiązań.

W ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej" w szkoleniu uczestniczyło 20 osób, które stanowiły zarówno członków naszego stowarzyszenia, jak i osoby spoza struktur zainteresowane tematem szkolenia. 

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page