top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. “Prawa Człowieka i Aktywizm”

Szkolenie pn. “Prawa Człowieka i Aktywizm”

Dnia 13 kwietnia 2023 r. odbyło się szkolenie "Prawa Człowieka i Aktywizm". Spotkanie odbyło się w formie zdalnej na platformie Google Meet. Poprowadził je doświadczony szkoleniowiec Pan Krystian Szkoda. Organizatorem było nasze stowarzyszenie z firmą Catan sp. z o.o.

Celem szkolenia było nie tylko przekazanie wiedzy na temat kluczowych koncepcji i zasad praw człowieka, takich jak prawa obywatelskie, polityczne, społeczne, i kulturowe, ale także przygotowanie uczestników do skutecznej działalności na rzecz praw człowieka. Pan Szkoda omówił różnorodne formy aktywizmu, włączając w to kampanie, protesty, edukację społeczną, i działania lokalne. Podczas szkolenia uczestnicy zdobyli wgląd w organizacje i instrumenty wspierające prawa człowieka, obejmujące organizacje pozarządowe, agendy ONZ i mechanizmy monitorujące. 

Skutkiem szkolenia było poszerzenie wiedzy i zdobycie umiejętności niezbędnych do prowadzenia aktywności na rzecz praw człowieka. Uczestnicy dowiedzieli się, jak aktywnie uczestniczyć w działaniach, zmieniając swoje społeczeństwo i wpływając na decyzje polityczne. 

To wydarzenie, zorganizowane w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej" zgromadziło 25 osób, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale również osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia. 

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page