top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. “Młodzieżowy Aktywizm a Polityka” Klucz do Wpływu na Przyszłość

Dnia 1 marca 2023 roku nasze stowarzyszenie we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. miało okazję współorganizować wydarzenie pn. "Aktywizm Młodzieżowy a Polityka", które było kluczowym krokiem w kształtowaniu przyszłości poprzez zaangażowanie młodych ludzi w sferę społeczną i polityczną. Wydarzenie to przeprowadzone zostało zdalnie na platformie Google Meet.

Spotkanie, prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca Pana Krystiana Szkodę, skupiło się na roli aktywizmu społecznego w kontekście polityki. Omówione zostały fundamentalne pojęcia związane z polityką, takie jak systemy polityczne, partie polityczne, wybory i procesy decyzyjne. Uczestnicy zdobyli nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności dotyczące angażowania się w społeczność i wpływania na procesy decyzyjne.

Pan Krystian Szkoda przedstawił młodzieży różne narzędzia i strategie, jakie mają do dyspozycji, aby wyrażać swoje poglądy i wpływać na politykę. Manifestacje, petycje, działania na rzecz społeczności i aktywność online stały się kluczowymi elementami rozmów, ukazując, że młodzi ludzie mają realny wpływ na kształtowanie przyszłości swojego kraju.

Szkolenie zakończyło się zdobyciem przez uczestników cennej wiedzy na temat roli młodzieżowego aktywizmu w polityce. Uczestnicy nie tylko zrozumieli, jak ważne jest zaangażowanie w polityczne procesy decyzyjne, ale również otrzymali narzędzia i umiejętności, by skutecznie angażować się w działalność społeczną i polityczną.

Wydarzenie, zorganizowane w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej", przyciągnęło 20 osób, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale także osoby spoza organizacji, zainteresowane tematem szkolenia. To spotkanie nie tylko rozszerzyło horyzonty wiedzy uczestników, ale również ukierunkowało ich zaangażowanie w społeczeństwo, ukazując, że młodzieżowy aktywizm to klucz do tworzenia pozytywnych zmian w przyszłości kraju.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page