top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. "Kampanie Społeczne: Od Pomysłu do Realizacji"

Szkolenie pn. "Kampanie Społeczne: Od Pomysłu do Realizacji"

W dniu 9 lutego 2023 roku nasze stowarzyszenie zorganizowało szkolenie pn. "Kampanie Społeczne: Od Pomysłu do Realizacji". Wydarzenie to, zorganizowane w formie stacjonarnej we współpracy z firmą Catan sp. z o.o.

Spotkanie, poprowadzone przez doświadczonego szkoleniowca i Prezesa Stowarzyszenia Pana Krystiana Szkodę, skupiło się na generowaniu kreatywnych pomysłów na kampanie społeczne, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także skutecznie angażują społeczność. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak kluczowe są planowanie i strategia w procesie tworzenia kampanii społecznych.

Podczas szkolenia omówiono różne sposoby planowania i przedstawiono narzędzia wspierające ten proces. Pan Krystian Szkoda podkreślał znaczenie roli komunikacji w kampaniach społecznych, ukazując, jak skuteczna komunikacja może wpływać na skuteczność działań.

Szkolenie nie tylko przybliżyło uczestnikom cały proces tworzenia kampanii społecznych, ale także uświadomiło im istotę każdego etapu, co znacząco wpłynęło na zwiększenie ich świadomości społecznej oraz wiedzy w dziedzinie kreacji i realizacji kampanii.

Wydarzenie, zorganizowane w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej", zgromadziło 22 osoby, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale także osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page