top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. "Edukacja Społeczna dla Przyszłych Liderów”. Kształtowanie młodych Talentów w Sferze Działalności Społecznej

Dnia 7 lutego 2023 roku nasza organizacja miała przyjemność zorganizować szkolenie pn. "Edukacja społeczna dla przyszłych liderów". Wydarzenie, zorganizowane zostało zorganizowane w formie stacjonarnej we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. Spotkanie, które miało miejsce w lokalu wynajętym przez firmę, było nie tylko lekcją, ale także krokiem ku kształtowaniu przyszłych liderów w działalności społecznej.

Celem głównym szkolenia było wprowadzenie uczestników w ideę edukacji społecznej, ze szczególnym akcentem na przygotowanie ich do roli liderów w społeczności. Poprowadzenie spotkania powierzono doświadczonemu szkoleniowcowi, Panu Krystianowi Szkodzie, który w przybliżył uczestnikom rolę lidera oraz kluczowe umiejętności interpersonalne niezbędne do pełnienia tej roli.

W trakcie szkolenia uczestnicy nie tylko zrozumieli wagę roli lidera w społeczności, ale również zdobyli praktyczne umiejętności niezbędne do stania się przyszłymi liderami. Pan Krystian Szkoda omówił różne style i cechy skutecznego przywództwa społecznego, kładąc nacisk na ich znaczenie w kontekście działań społecznych.

Niebagatelne było także omówienie procesu planowania działań społecznych. Uczestnicy dowiedzieli się, jak tworzyć cele, strategie i działania, aby skutecznie przyczynić się do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Spotkanie nie tylko dostarczyło teoretycznej wiedzy, ale także dało okazję do praktycznej nauki.

Wynikiem szkolenia jest zdobycie przez uczestników wiedzy i umiejętności koniecznych do efektywnego pełnienia roli lidera w działalności społecznej. Edukacja społeczna, którą zdobyli, stanie się fundamentem dla ich zaangażowania w społeczności, a także kluczowym elementem rozwoju umiejętności przywódczych.

To wydarzenie nie tylko podniosło kompetencje uczestników, ale również ukierunkowało ich zaangażowanie w społeczności, sprawiając, że są gotowi na pełnienie kluczowych ról w przyszłości. Szkolenie odbyło się w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej" i zgromadziło 24 osoby, które nie tylko były członkami naszego stowarzyszenia, ale również osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia. 
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page