top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. “Aktywizm Online: narzędzia i strategie” 

Zaktualizowano: 29 sty

Szkolenie pn. “Aktywizm Online: narzędzia i strategie” 

Dnia 14 marca 2023 r. mieliśmy okazję zorganizować wydarzenie pn. “Aktywizm Online: narzędzia i strategie” Spotkanie zdalne na platformie Google Meet, prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca Pana Patryka Kosa, miało na celu przybliżenie uczestnikom narzędzi i strategii związanych z aktywizmem online. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. 

Szkolenie skupiło się na kluczowych aspektach aktywizmu online oraz o platformach społecznych i sposobach jak efektywnie wykorzystać je do promocji inicjatyw społecznych. Pan Kos omówił nie tylko popularne media społecznościowe, ale także przedstawił praktyczne strategie budowania społeczności online i korzystania z różnych form komunikacji w internecie.

Jednym z głównych punktów było przybliżenie uczestnikom sztuki tworzenia angażujących treści online. Wartość tekstów, grafik, wideo i innych form komunikacji w internecie została szczegółowo omówiona. Prowadzący skupił się także na procesie planowania i realizacji kampanii online, zwracając uwagę na kluczowe elementy, takie jak strategia, budowanie zespołu i monitorowanie efektów.

Wydarzenie, zorganizowane zostało w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". Wzięło w nim udział 22 uczestników, którym udało się zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia efektywnych działań społecznych w przestrzeni wirtualnej.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page