top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie pn. "Aktywizm Ekonomiczny: Wspieranie Przedsiębiorczości Społecznej"

Dnia 4 września 2023 r. odbyło się szkolenie zdalne na platformie Google Meet, zorganizowane przez nasze stowarzyszenie we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. Spotkanie poprowadził szkoleniowiec Pan Alex Szczyrba.

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywali wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego wspierania przedsiębiorczości społecznej. Celem szkolenia było rozwinięcie świadomości ekonomicznej uczestników oraz umiejętności efektywnego promowania projektów zorientowanych na społeczność. Uczestnicy poznali definicje i zasady funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych oraz znaczenie przedsiębiorczości społecznej dla rozwoju społeczności. W ramach zajęć zdobyli głębszą wiedzę na temat ekonomicznych aspektów przedsiębiorczości społecznej, co pozwoli im bardziej efektywnie wspierać projekty w tej dziedzinie.

Szkolenie miało również wpływ na rozwinięcie umiejętności pozyskiwania funduszy i skutecznego ubiegania się o granty, co stanowi kluczowy element trwałego rozwoju przedsiębiorstw społecznych. W trakcie spotkania uczestnicy zdobyli wiedzę na temat skutecznych strategii marketingowych, które pomogą w promowaniu projektów społecznych i przyciąganiu wsparcia społeczności. Zdobytą wiedzę mogą teraz wykorzystać do tworzenia i wspierania projektów społecznych, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój społeczności.

Szkolenie było integralną częścią projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". W wydarzeniu wzięło udział 19 osób, które były członkami stowarzyszenia oraz osoby z zewnątrz zainteresowane tematem szkolenia.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page