top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie “Młodzi aktywiści i media społecznościowe”. Kluczowe umiejętności w działaniu społecznym

Dnia 15 kwietnia 2023 r. odbyło się szkolenie pn. "Młodzi aktywiści i media społecznościowe"  Szkolenie zorganizowane zostało w formie stacjonarnej we współpracy z firmą Catan sp. z o.o., Spotkanie, prowadzone przez szkoleniowca Pana Damiana Kasprzyckiego, miało na celu przekazanie młodym aktywistom umiejętności niezbędne do efektywnego korzystania z mediów społecznościowych w ich działalności.

Głównym celem szkolenia było przekazanie uczestnikom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale również praktycznych umiejętności związanych z wykorzystaniem mediów społecznościowych jako potężnego narzędzia w ich działaniach społecznych. Pan Damian Kasprzycki rozpoczął od omówienia kluczowego znaczenia mediów społecznościowych jako platform do komunikacji, organizacji i promocji działań społecznych.

Podczas spotkania uczestnicy zdobyli wgląd w najnowsze statystyki i trendy związane z korzystaniem z mediów społecznościowych, co pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak dotrzeć do swojej społeczności docelowej. Pan Kasprzycki nie tylko omówił różne platformy społecznościowe, ale również podzielił się strategiami tworzenia angażujących treści, obejmujących teksty, zdjęcia, grafiki i wideo.

Najważniejszym punktem szkolenia była praktyczna nauka, jak efektywnie wykorzystywać media społecznościowe do prowadzenia kampanii, mobilizowania społeczności i zbierania wsparcia dla konkretnych inicjatyw. Uczestnicy zdobyli konkretne umiejętności, które pozwolą im skutecznie przekazywać swoje przekonania i promować swoje inicjatywy w przestrzeni wirtualnej.

W wyniku szkolenia młodzi aktywiści nie tylko zyskali praktyczne umiejętności z zakresu planowania i wdrażania kampanii społecznych, ale także nauczyli się, jak budować zaangażowaną społeczność online. Szkolenie podkreśliło również etyczne i odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych, co jest kluczowe w dzisiejszym cyfrowym środowisku.

To wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej" i przyciągnęło 21 uczestników, którzy nie tylko byli członkami naszego stowarzyszenia, ale także osoby spoza organizacji zainteresowane tematem szkolenia. 

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page