top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Szkolenie “Etyka i Wartości w Aktywizmie Społecznym”

Dnia 3 lipca 2023 r. miało miejsce szkolenie pod nazwą "Etyka i Wartości w Aktywizmie Społecznym", zorganizowane we współpracy z firmą Catan sp. z o.o. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej, na platformie Google Meet. Szkolenie poprowadził doświadczony szkoleniowiec, Pan Patryk Kos.

Celem szkolenia było uświadomienie uczestnikom roli etyki i wartości w kontekście aktywizmu społecznego. Patryk Kos, jako główny prelegent, zainicjował spotkanie od prezentacji głównego celu, podkreślając, że etyka stanowi fundament każdej skutecznej akcji społecznej. Szkolenie skupiło się na identyfikacji i definicji wartości, które napędzają aktywistów oraz mają wpływ na kształtowanie działań społecznych. Poprzez analizę rzeczywistych przypadków i dylematów etycznych związanych z aktywizmem społecznym, uczestnicy byli prowadzeni do refleksji nad tym, jak podejść do trudnych sytuacji. 

Niezwykle istotnym elementem szkolenia było omówienie etycznych aspektów planowania, realizacji i promocji kampanii społecznych. Uczestnicy zdobyli wiedzę, która pozwoli im skuteczniej analizować i podejmować decyzje etyczne w kontekście ich zaangażowania społecznego.

W wyniku tego wydarzenia, młodzi liderzy zyskali większą świadomość odpowiedzialności społecznej, co stanowi solidny fundament dla ich zaangażowania w działalność społeczną. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". W szkoleniu uczestniczyło 17 osób, które były zarówno członkami naszego stowarzyszenia, jak i osobami spoza organizacji, zainteresowanymi tematem szkolenia.
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page