top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Spotkanie integracyjne Uniwersytetu Trzeciego Wieku z młodzieżą w Opatowie

Zaktualizowano: 9 lut


Dnia 10 listopada 2023 roku w Opatowie odbyło się wydarzenie, które zjednoczyło seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz lokalną młodzież. Spotkanie miało na celu promowanie integracji międzypokoleniowej. Wydarzenie miało miejsce w restauracji “Żmigród”.

Spotkanie skupiało się na wymianie wiedzy i doświadczeń, ale przede wszystkim na aktywnej integracji między pokoleniami. Dzięki różnorodnym dziedzinom wiedzy i życiowym doświadczeniom uczestnicy mieli szansę nawiązać dialog, dzieląc się myślami i historiami swojego życia.

Restauracja "Żmigród" nie tylko dostarczyła przestrzeni do spotkania, ale również zadbała o smakowite dania i przekąski, tworząc przyjazną atmosferę podczas integracyjnego wydarzenia.

Spotkanie integracyjne w Opatowie było nie tylko okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale również inspirującym doświadczeniem życiowym. Tworzenie takich mostów między pokoleniami przyczynia się do budowania silniejszej społeczności, gdzie szacunek dla różnych perspektyw jest fundamentem harmonijnego współżycia.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page