top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Piknik integracyjny dla Młodzieży w Wąworkowie 


W dniu 14 sierpnia 2023 r. w Wąworkowie Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z mieszkańcami Waworkowa zorganizowało piknik integracyjny dla młodzieży, który zgromadził szeroką grupę społeczności zamieszkującą również sąsiednie miejscowości.

Mieszkańcy, reprezentujący różne grupy wiekowe, aktywnie uczestniczyli w organizacji pikniku. Wspólnie przygotowali przestrzeń, dekorowali miejsce i zadawali się przygotowywaniem atrakcji dla młodzieży. 

Wspólne zabawy, rozmowy przy ognisku, konkurencje sportowe i kulturalne atrakcje sprawiły, że mieszkańcy Wąworkowa mieli szansę na miłe spędzenie czasu wolnego. Różnorodność działań dostosowanych do różnych grup wiekowych sprawiła, że zarówno najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu.

Piknik stał się również platformą promującą aktywne spędzanie czasu wolnego w lokalnym środowisku. Wspólne uczestnictwo w atrakcjach sportowych czy kulturalnych nie tylko dostarczyło rozrywki, ale również zachęcało do zdrowego stylu życia i integracji społecznej.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page