top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Piknik integracyjny dla KGW i młodzieży we Wszechświętych


Dnia 20 sierpnia 2023 r. odbył się wyjątkowy piknik integracyjny, który zgromadził Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Sadowie oraz lokalną młodzież. Wydarzenie to, zorganizowane we współpracy z młodzieżą, odbyło się w remizie we Wszechświętych. Stanowiło ono nie tylko okazję do wspólnego spędzenia czasu, ale także wyraz współpracy i integracji różnych grup społecznych.

Lokalna młodzież, wspólnie z Stowarzyszeniem, odegrała kluczową rolę w przygotowaniach do pikniku. Ich aktywny udział zarówno na etapie organizacyjnym, jak i promocyjnym, wzbogacił wydarzenie o świeże pomysły i entuzjazm. Podczas pikniku, uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach, takich jak konkursy, gry i zabawy, które zostały przygotowane przez KGW oraz młodzież z terenu gminy Sadowie. Szczególną popularnością cieszył się wynajęty dmuchaniec, przyciągając najmłodszych uczestników.

Istotnym elementem sukcesu wydarzenia był udział młodzieży jako współorganizatorów. Ich kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm przyczyniły się do stworzenia atmosfery sprzyjającej integracji między różnymi grupami wiekowymi. Wspólna praca nad piknikiem była doskonałą okazją do budowania mostów między pokoleniami oraz wzmacniania więzi społecznych w lokalnej społeczności.

Szczególnym elementem pikniku był catering przygotowany przez biuro turystyczne DARTUR. Menu bogate w potrawy regionalne i sezonowe podkreślało regionalny charakter wydarzenia.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page