top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Mikołajkowe paczki dla dzieci z Opatowa

Dnia 6 grudnia 2023 r., Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Opatowie zorganizowało akcję rozdawania paczek mikołajkowych dla dzieci z terenu Opatowa. Akcja obejmowała głównie bloki mieszkaniowe na terenie opatowskiej spółdzielni. 

Mikołajki to dla najmłodszych jedno z najbardziej oczekiwanych świąt, a Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych i Spółdzielnia Mieszkaniowa  w Opatowie postanowiło uczynić je niezapomnianym dla dzieci poprzez zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia. Przygotowane paczki mikołajkowe, pełne słodkich upominków, trafiły do szerokiej grupy dzieci, obejmując bloki mieszkalne na terenie spółdzielni. Kluczową rolę odegrał Święty Mikołaj, który osobiście wręczał prezenty dzieciom. 

Inicjatywa spotkała się z ogromnym uznaniem społeczności, a zadowolenie z udziału w wydarzeniu było widoczne na twarzach mieszkańców Opatowa. Akcja rozdawania paczek świątecznych nie tylko przyczyniła się do zwiększenia świadomości społecznej, ale także zbudowała pozytywny wizerunek Stowarzyszenia w sercach lokalnej społeczności.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page