top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Mikołajki w Baćkowicach. Świąteczna Radość Dla Najmłodszych

Dnia 15 grudnia 2023 r. w Gminnym Przedszkolu w Baćkowicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które wprowadziło najmłodszych mieszkańców w świąteczny nastrój. Stowarzyszenie Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z lokalnym przedszkolem zorganizowało akcję rozdawania paczek świątecznych z okazji Mikołajek. 

Przedszkolaki z Baćkowic, z niecierpliwością oczekujące na zbliżające się święta, miały okazję doświadczyć wyjątkowej chwili, która na zawsze pozostanie w ich sercach. Wydarzenie rozpoczęło się w atmosferze podekscytowania i ciekawości, gdy najmłodsi uczestnicy zobaczyli postać Mikołaja wraz z przedstawicielami naszego Stowarzyszenia, niosących świąteczne paczki.

Podczas krótkiej uroczystości, Mikołaj wręczał paczki każdemu maluchowi osobiście. Opiekunowie i nauczyciele towarzysz zawierały słodycze oraz życzenia świąteczne od naszego Stowarzyszenia i parafii.

Wartościowa współpraca ze szkołą oraz zaangażowanie lokalnej społeczności w tego typu inicjatywy buduje pozytywny klimat i wzmacnia więzi społeczne. Akcja rozdawania paczek świątecznych dla dzieci w Baćkowicach, realizowana w ramach projektu "Nowa Świadomość Społeczna", przyczyniła się do tworzenia pozytywnego obrazu społeczeństwa, które troszczy się o swoich najmłodszych członków.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page