top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Mikołajki dla dzieci we Wszechświętych 

Dnia 12 grudnia 2023 r. Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z parafią we Wszechświętych zorganizowało akcję rozdawania paczek świątecznych z okazji Mikołajek dla dzieci z terenu parafii. Wydarzenie miało miejsce w Kościele pw. Wszystkich Świętych we Wszechświętych.

Kościół, choć zwykle kojarzony z aspektami sakralnymi, tego dnia przemienił się w przestrzeń świątecznej radości. Przygotowane paczki świąteczne, pełne słodyczy oraz życzeń od Stowarzyszenia i parafii, stanowiły symboliczny gest wspólnoty, wprowadzając mieszkańców we Wszechświętych w atmosferę magii Bożego Narodzenia.

Rozdawanie paczek stało się prawdziwym wydarzeniem, w którym uczestniczyły dzieci, ich rodzice, oraz lokalna społeczność parafialna. Członek Stowarzyszenia ubrany w charakterystyczny strój mikołajkowy, witał uczestników z uśmiechem na twarzach i rozdawał każdemu dziecku paczkę świąteczną, co budziło radość wśród dzieci. 

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu "Nowa Świadomość Społeczna" przerosło oczekiwania, przynosząc dobre emocje i wzmacniając więzi społeczności we Wszechświętych. Rozdawanie paczek świątecznych stało się symbolem jedności i troski o najmłodszych, podkreślając, jak cenne są działania społeczne, które łączą ludzi w atmosferze miłości i wspólnoty.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page