top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Młodzieżowy Turniej Dzikich Drużyn

Młodzieżowy Turniej Dzikich Drużyn

Dnia 27 sierpnia 2023 r. odbył się Młodzieżowy Turniej "Dzikich Drużyn", wydarzenie nie tylko sportowe, lecz przede wszystkim społeczne, które zgromadziło młode talenty na boisku w Wojciechowicach. Turniej nie tylko dostarczył emocji sportowych, ale również stał się symbolem integracji i współpracy wśród młodych liderów.

Rola młodzieży w organizacji turnieju była kluczowa dla jego sukcesu. To właśnie młodzi liderzy brali na siebie odpowiedzialność za każdy etap wydarzenia – od planowania i przygotowań, po rekrutację drużyn, opracowanie regulaminu i skuteczną promocję. Dzięki ich zaangażowaniu, turniej zyskał niepowtarzalny charakter, dostosowany do oczekiwań i potrzeb uczestników.

Sam turniej nie tylko dostarczył emocji związanych z rywalizacją sportową, ale również stał się doskonałą okazją do promowania aktywnego trybu życia i integracji młodzieży z różnych środowisk. Młodzi uczestnicy mieli okazję nie tylko zdobywać punkty w meczach, ale także wymieniać doświadczenia, nawiązywać nowe znajomości i rozwijać umiejętności zespołowe.

Projekt "SieciujMY się" odnalazł swoje odzwierciedlenie w udanym Młodzieżowym Turnieju "Dzikich Drużyn". Aż 61 uczestników, reprezentujących młodzież z Wojciechowic i okolicznych miejscowości w różnym wieku, wspólnie świętowało ducha sportowej rywalizacji i przyjaźni, co idealnie wpisuje się w ideę budowania silnej lokalnej społeczności.
0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page