top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Młodzi w Akcji. "Szkolenie z Organizacji Akcji Społecznych"

Młodzi w Akcji. "Szkolenie z Organizacji Akcji Społecznych"

Dnia 5 stycznia 2023 roku na  platformie Google Meet odbyło się inspirujące spotkanie pn. "Szkolenie z Organizacji Akcji Społecznych". To spotkanie miało za zadanie przybliżyć uczestnikom tajniki aktywizmu społecznego oraz zainspirować do podejmowania działań na rzecz wspólnoty. Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy naszego stowarzyszenia z firmą Catan sp. z o.o.  

Szkolenie poprowadził  doświadczony szkoleniowiec Pan Patryk Kos. Skupiło się ono na szerokim spektrum zagadnień związanych z aktywizmem społecznym. Pan Kos nie tylko przybliżył uczestnikom różnorodne formy zaangażowania społecznego, ale również zwrócił uwagę na istotę tego rodzaju działań dla społeczeństwa jako całości.

Centralnym punktem szkolenia było omówienie procesu planowania akcji społecznych. Uczestnicy zdobyli nieocenione umiejętności w zakresie określania celów działań, identyfikowania grup docelowych, opracowywania strategii działania oraz tworzenia kalendarza wydarzeń. Współpraca i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami sprawiły, że szkolenie stało się nie tylko źródłem wiedzy, ale także platformą do nawiązywania nowych, inspirujących kontaktów.

Szkolenie było integralną częścią projektu "Młodzi w Sferze Działalności Społecznej". Wzięło w nim udział 24 osoby, które były zarówno członkami naszego stowarzyszenia, jak i osobami

spoza organizacji, zainteresowanymi tematem szkolenia. 


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page