top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Koncert Muzyki Dawnej w opatowskim Żmigrodzie

Dnia 29 października 2023 r. w restauracji "Żmigród" w Opatowie odbył się wyjątkowy Koncert Muzyki Dawnej. Wydarzenie przeniosło zgromadzonych gości w świat najwybitniejszych utworów minionych epok, stanowiąc zarazem hołd dla bogactwa dziedzictwa kulturowego.

Koncert Muzyki Dawnej nie był jedynie zbiorem dźwięków – to był muzyczny spektakl, którym kierował dyrygent Zdzisław Staniszewski. Goście mieli przyjemność delektować się interpretacjami Chóru Novi, Big Bandu Opatów oraz utalentowanych solistów, którzy wnieśli do programu utwory takie jak "Bogurodzica", "Rota", "Ave Maria" czy "Dumka Bohuna". Każdy dźwięk niesiony był przez przestrzeń restauracji, wzbogacając atmosferę wydarzenia.

Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, składającą się z miłośników klasycznej muzyki oraz tych, którzy pragnęli zanurzyć się w dzieła minionych epok. Nie tylko dostarczyło rozrywki, lecz również skłoniło do refleksji nad głębszym znaczeniem kulturowego dziedzictwa muzycznego. Koncert Muzyki Dawnej stał się inspiracją do odkrywania piękna i bogactwa muzyki, które przetrwały przez wieki.0 wyświetleń0 komentarzy

留言


bottom of page