top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Integracyjne spotkanie KGW z młodzieżą w Bidzinach


Dnia 23 listopada 2023 r. odbyło się spotkanie integracyjne KGW wraz z młodzieżą, której celem było wspólne budowanie więzi społecznych oraz promowanie aktywnego stylu życia. Wydarzenie miało miejsce w remizie OSP Bidzinach i zgromadziło liczne grono mieszkańców z okolicznych miejscowości. Celem tego spotkania było nie tylko budowanie więzi społecznych, ale także promowanie aktywnego stylu życia i współpracy międzypokoleniowej. 

Przebieg spotkania był zróżnicowany i dostosowany do różnych grup wiekowych. Uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, takich jak zabawy integracyjne czy zabawa taneczna. Działania te sprzyjały nawiązywaniu nowych relacji i wzmacnianiu więzi społecznych między członkiniami KGW a młodzieżą. Niezależnie od wieku, wszyscy uczestnicy mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji.

Wydarzenie wyróżniało się również aktywnym udziałem młodzieży. Nie tylko brali oni czynny udział w przygotowaniach, ale także pełnili rolę animatorów i przewodników po różnych atrakcjach. To właśnie współpraca między pokoleniami była jednym z głównych celów tego spotkania, co znakomicie udało się osiągnąć.

Firma BIURO TURYSTYCZNE DARTUR DARIUSZ BIŃCZAK zadbała o catering spełniając oczekiwania uczestników. Dzięki smakowitym potrawom i przekąskom uczestnicy mogli cieszyć się nie tylko atmosferą spotkania, ale także pysznym poczęstunkiem.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page