top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Integracyjna impreza z KGW Ługi-Smugi i KGW Mikułowice

Dnia 4 marca 2023 roku odbyła się impreza integracyjna dla Kół Gospodyń Wiejskich i młodzieży. Organizatorami tego wydarzenia było Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z KGW Ługi-Smugi, KGW Mikułowice, a także zaangażowana lokalna młodzież.Celem tego wyjątkowego wydarzenia było stworzenie atmosfery wspólnoty, promocja kultury regionalnej i tradycji.

Impreza odbyła się na terenie świetlicy wiejskiej Smugi-Ługi, gdzie uczestnicy mieli okazję cieszyć się różnorodnymi atrakcjami dostosowanymi do różnych grup wiekowych. Panie z KGW Ługi-Smugi i KGW Mikułowice zadbały o gastronomiczną stronę wydarzenia, prezentując uczestnikom bogactwo kuchni regionalnej. Stoiska zapełnione były tradycyjnymi daniami, takimi jak aromatyczne pierogi, kiełbasa regionalna czy apetyczne ciasta przygotowane według tradycyjnych receptur.

Impreza spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników, co potwierdzało pełne zaangażowanie społeczności w tę inicjatywę. Atmosfera wypełniona była radościąi i wzajemną życzliwością, tworząc wyjątkową atmosferę integracji. Zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia mieszkańców, połączone wspólnym celem, zacieśniały więzi społeczności lokalnej na każdym kroku.

Impreza integracyjna okazała się nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także doskonałą inicjatywą budującą społeczność. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników udało się osiągnąć główne cele wydarzenia, a atmosfera wspólnoty, tradycji i radości pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page