top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Inspirująca prelekcja Pana Marcina Wróblewskiego nt. Funduszu MłodzieżowegoDnia 3 listopada 2023 r. Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z Fundacją Polemika zorganizowało inspi

Inspirująca prelekcja Pana Marcina Wróblewskiego nt. Funduszu Młodzieżowego

Dnia 3 listopada 2023 r. Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z Fundacją Polemika zorganizowało inspirujące wydarzenie dla młodych aktywistów z terenu powiatu opatowskiego. Prelekcję na temat Funduszu Młodzieżowego poprowadził Prezes Fundacji Polemika, Pan Marcin Wróblewski. Spotkanie odbyło się w formie online na platformie Google Meet i cieszyło się dużym zaangażowaniem.

Pan Wróblewski, podczas spotkania skoncentrował się na istotnych aspektach związanych z Funduszem Młodzieżowym. Omówił cele i misję Funduszu, przybliżając uczestnikom dostępne środki finansowe oraz możliwości wsparcia dla młodych aktywistów i ich projektów społecznych. Prelegent nie ograniczył się jedynie do teorii. Przedstawił także konkretne przykłady inicjatyw, które zostały sfinansowane dzięki Funduszowi Młodzieżowemu, mając nadzieję, że zainspirują one uczestników do aktywnego angażowania się w podobne przedsięwzięcia.

Spotkanie nie było jedynie monologiem prelegenta. Odbyło się w atmosferze otwartej dyskusji, w trakcie której uczestnicy mieli okazję zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami. Prezes Fundacji Polemika aktywnie angażował słuchaczy, co sprzyjało interakcji i nawiązywaniu nowych relacji między młodymi aktywistami.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page