top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

„Ekologiczne inicjatywy w działaniach aktywistów na rzecz rozwoju społecznego”

Dnia 15 marca 2022 roku odbyło się szkolenie zatytułowane „Ekologiczne inicjatywy w działaniach aktywistów na rzecz rozwoju społecznego” przeznaczone dla członków i współpracowników stowarzyszenia Ogólnopolska Federacja Młodych, mające na celu wykształcenie kadr, szkolenie członków oraz polepszenie jakości funkcjonowania naszej organizacji.

Podczas wydarzenia prowadzący, Pan Mikołaj Szczygieł, przestawił w szerokim zakresie zagadnienia związane z tematyką przedmiotową ekologicznych inicjatyw w działaniach aktywistów na rzecz rozwoju społecznego. Informacje uzyskane na szkoleniu w znaczący sposób wpłynęły na światopogląd oraz całokształt wiedzy i postrzegania rzeczywistości przez uczestników spotkania.

Przeprowadzone szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu „Młodzi w sferze działalności społecznej”, zrealizowanego ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030 ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page