top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Budowanie społeczności i rozwój regionu

Zaktualizowano: 9 lut


Dnia 12 października 2023 roku odbyło się zdalne spotkanie dyskusyjno-sieciujące w ramach projektu "SieciujMY się". Prezes organizacji, Krystian Szkoda, poprowadził to wydarzenie, skupiając się na tematach związanych z regionem i rosnącą rolą aktywności społecznej młodzieży.

Krystian Szkoda podczas spotkania refleksyjnie rozważał wpływ społeczności lokalnej na kształtowanie regionu. Wyjaśnił, w jaki sposób aktywność społeczna może stać się siłą napędową rozwoju gospodarczego, kulturalnego i edukacyjnego danego obszaru. Przedstawił konkretne projekty realizowane przez organizację, mające na celu wsparcie młodzieży oraz inicjatyw społecznych w regionie. Wspominał o działaniach ukierunkowanych na poprawę warunków życia i edukacji lokalnej społeczności.

Spotkanie skupiło się także na wyzwaniach, z jakimi młodzież może się zetknąć, angażując się w aktywność społeczną. Omawiano kwestie związane z ograniczonymi zasobami, potrzebą edukacji oraz koniecznością rozwijania umiejętności społecznych i przywódczych. Dyskusja była miejscem wymiany pomysłów i doświadczeń uczestników, co pozwoliło spojrzeć na wyzwania społeczne z różnych perspektyw.

Tematy poruszone przez Prezesa dotyczyły istniejących inicjatyw społecznych w regionie, pomysłów na nowe projekty oraz konieczności współpracy między różnymi organizacjami. Budowanie społeczności i rozwój regionu to proces, w którym młodzież odgrywa kluczową rolę. Spotkanie podkreśliło znaczenie aktywności społecznej jako narzędzia przyczyniającego się do budowy lepszego jutra.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page