top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Akcja rozdawania paczek świątecznych w Bidzinach

Dnia 16 grudnia 2023 r. Stowarzyszenie Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z mieszkańcami Bidzin zorganizowało akcję rozdawania paczek świątecznych z okazji Mikołajek dla dzieci z terenu miejscowości Bidziny.  Wydarzenie miało miejsce w remizie OSP Bidziny. 

Mikołajki są jednym z najbardziej wyczekiwanym przez dzieci świętem, dlatego też Stowarzyszenie widząc potrzeby lokalnej społeczności postanowiło zorganizować wydarzenie skierowane do najmłodszej grupy docelowej. Przygotowaliśmy paczki mikołajkowe, w których znalazły się słodkie upominki dla dzieci. W trakcie wydarzenia szczególną rolę odegrał Święty Mikołaj, który osobiście rozdawał paczki dzieciom. Jego obecność sprawiła, że atmosfera była niezwykle radosna, a dzieci z uśmiechem na twarzy przyjmowały swoje upominki. Mikołaj stał się centralną postacią wydarzenia, przyciągając uwagę i wzbudzając entuzjazm zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

Reakcje mieszkańców po zakończeniu akcji były bardzo pozytywne. Inicjatywa spotkała się z uznaniem społeczności, a zadowolenie z udziału w wydarzeniu było widoczne na twarzach mieszkańców Bidzin. Akcja rozdawania paczek świątecznych nie tylko przyczyniła się do zwiększenia świadomości społecznej, ale także budowania pozytywnego wizerunku Stowarzyszenia w lokalnej społeczności.3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page