top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Akcja rozdawania paczek świątecznych dla dzieci w Sandomierzu


Dnia 7 grudnia 2023 r. Stowarzyszenie Ogólnopolska Federacja Młodych we współpracy z mieszkańcami Sandomierza zorganizowało akcję rozdawania paczek świątecznych z okazji Mikołajek dla dzieci z terenu miejscowości Sandomierz. Akcja obejmowała zarówno bloki mieszkalne, jak i domy na terenie Sandomierza, obejmując szeroką grupę dzieci.

Mikołajki są jednym z najbardziej wyczekiwanym przez dzieci świętem, dlatego też  Stowarzyszenie widząc potrzeby lokalnej społeczności postanowiło zorganizować wydarzenie skierowane do najmłodszej grupy docelowej. Członkowie Stowarzyszenia przygotowali paczki mikołajkowe, w których znalazły się słodkie upominki dla dzieci. W trakcie wydarzenia szczególną rolę odegrał Święty Mikołaj, który osobiście rozdawał paczki dzieciom. Jego obecność sprawiła, że atmosfera była niezwykle radosna, a dzieci z uśmiechem na twarzy przyjmowały swoje upominki. Mikołaj stał się centralną postacią wydarzenia, przyciągając uwagę i wzbudzając entuzjazm zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

Reakcje mieszkańców po zakończeniu akcji były bardzo pozytywne. Inicjatywa spotkała się z uznaniem społeczności, a zadowolenie z udziału w wydarzeniu było widoczne na twarzach mieszkańców Sandomierza. Akcja rozdawania paczek świątecznych nie tylko przyczyniła się do zwiększenia świadomości społecznej, ale także budowania pozytywnego wizerunku Stowarzyszenia w lokalnej społeczności.1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page