top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOgólnopolska Federacja Młodych - Dział PR

Świąteczne spotkanie mikołajkowe w Bidzinach

Dnia 4 grudnia 2023 roku zorganizowane zostało spotkanie mikołajkowe dla dzieci z Bidzin i okolicznych wsi. Spotkanie nie odbyłoby się bez zaangażowania Pań z Kół Gospodyń Wiejskich Ługi-Smugi i Stowarzyszenia Ogólnopolskiej Federacji Młodych Spotkanie mikołajkowe było okazją do wspólnego świętowania jednego z najbardziej wyczekiwanych przez najmłodszych świąt. 

Spotkanie mikołajkowe w remizie OSP w Bidzinach miało na celu zjednoczenie społeczności lokalnej, zwłaszcza młodego pokolenia. Organizatorzy postawili na różnorodność atrakcji, aby zaspokoić oczekiwania dzieci i młodzieży. W ramach akcji rozdawania paczek mikołajkowych, zorganizowanej przez KGW Ługi-Smugi, każdy uczestnik otrzymał od Mikołaja coś wyjątkowego, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę spotkania.

Dużym wsparciem okazał się catering przygotowany przez firmę Biuro Turystyczne Dartur Dariusz Bińczak. Gorące potrawy, słodki poczęstunek, różnorodne przekąski i napoje sprawiły, że spotkanie stało się okazją do rozwoju więzi społecznych. Dzieci i młodzież, korzystając z bogatej oferty cateringu, miały szansę delektować się smakami świąt w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Spotkanie mikołajkowe w Bidzinach dostarczyło radości i zabawy dzieciom i młodzieży. Integracja społeczności, promowanie pozytywnych wartości oraz świąteczne współdzielenie radości to elementy, które sprawiły, że to wydarzenie było niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page